تور پوکت است manker تور است که انجام این سفر سفر فقط در استان سه تایلند جنوبی، Krabi, Phang آنگا & پوکت. Krabi Phang آنگا و پوکت نیست... نمایش 70 دقیقه خود را شامل بند، توهمات فشفشه مانع، اجرای برنامه های هوایی و غیره، به تصویر کشیدن صحنه های از تایلندی اسطوره شناسی و تاریخ باستان جنگ و antics خدایان و افسانه. فعالیت های بالا: تمام گشت و گذار در خان لا & فانگ "اگر شما کشف، هیچ دلیلی برای نه گفتن را دوست دارم"... شنا از طریق 80 متر تونل طولانی مجهز به یک ژاکت زندگی و نور فلش به تالاب پنهان خیره کننده. سبک بوفه ناهار را زیر سایه جنگل باران برگزار می شود. همچنین، دو کلاس بسته قایق سواری در طبقه بالا و پایین طبقه وجود دارد. نیکل مائو کخ زیبا برای خط ساحلی فوق العاده آن شناخته شده است اما داخل آن نسبتا ناشناخته است. شما می توانید پیوستن به تور مربی و برخی از دوستان جدید یا کتاب گشت خصوصی، طعم محلی جزیره زندگی یا استراحت با برخی از خرده فروشی و ماساژ درمانی، بازدید از جزایر دور در دامان لوکس یا چک کردن بهترین آنچه بلافاصله در اطراف شما در دسترس است؛ بنابراین انتخاب زیادی وجود دارد!

بدون نیاز به یک ظرف غذا با کمال وجود دارد. در ده یا تا بار میرم اینجا dined بیش از گذشته نیم دهه، من هرگز دور آمده است نا امید و امشب متفاوت بود. کیفیت غذا بود والا خدمات عالی بود و ارزش برای پول بزرگ است. شام در شامپاین لو یکی از تجربیات آشپزی مورد علاقه من داخل کشتی Silversea است. عکس 2016 هارون ساندرز دوره No.1: انگار همیشه برای خاویار اتاق. عکس 2016 هارون ساندرز دوره شماره 2: خرچنگ Bisque آماده tableside. عکس 2016 هارون ساندرز درس شماره 3: سینه کبوتر جنگل. عکس 2016 هارون ساندرز اگر انگار یک چیزی خواهم ببینم اینجا آن بازگشت به بیشتر رویکرد degustation برای ناهار خوری که شامپاین لو استفاده می شود است.

Http://www.fromthedeckchair.com/2016/11/04/silver-shadow-southeast-asia-voyage-report-day-4/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

مک: صفری. 07:30 صبح – خروج از دفتر رویال پوکت مارینا و یا خصوصی مارینا در Krabi غار ندا – غار پنهان در جنگل حرا. کخ Kradan – ساحل خصوصی راه اندازی انتظار شما مجهز به چتر آفتاب و ساحل تشک. شما می خواهم به کتاب خط? ما همچنین ارائه انتخاب گسترده ای از P huket تخفیف هتل تفریحی رزرو.  در این سفر ما شامل همه بیشتر زیبا طبیعت بکر مکان از Krabi. برای تمام اعضای خانواده با ما تماس بگیرید لطفا بوفه شام و Spectectular نمایش - بزرگ لذت ببرید ما بهترین را به اولویت خود را انجام دهد. جزایر فی + جزیره بامبو توسط کرجی محبوب ترین همه تور پوکت.

Post Navigation