رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. حتی یک آکواریوم در منطقه شامل زندگی دریایی مانند نهنگ فیل ماهی و صدها گونه ماهی وجود دارد. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. آیا یک زن و شوهر می خواهد محل فرار کردن و یا برگزاری مراسم عروسی رسمی بزرگ, آبشار نیاگارا به یک کلیسای کوچک مناسب پارک هتل و یا سایر مکان های به یاد ماندنی موظف است. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است.

Krabi: از سمت خیابان فروشندگان به رستوران اسراف، Krabi بسیار بسیاری از مکان ها که در خدمت غذاهای تایلندی آب دهان است. پیدا کردن بهترین رستوران تایلندی در کرابی اینجا. مسافر نکته: انجمن خانه در Krabi? رفتن به کاخ بمبئی و ملاطي هند رستوران برای لذت بردن از انتخاب بزرگ از غذاهای هندی. شب زنده داری اگر همه دوستداران حزب Krabi مقابل مقايسه کوه Samui, theyd سقوط در عشق با شب زنده داری Krabi. .. سهام کوه Samui: جزیره شب زنده داری شایسته. مکان های آرام و کمتر شلوغ مانند سالن گدازه زمرد میخانه ایرلندی و پرسش نوار در Samui نوع بهترین راه برای زوج های حریم خصوصی را به دنبال دارد. Krabi: خرس Krabi پر جنب و جوش و در عین حال صلح آمیز زندگی شبانه با آن فضای باز کافه ها و بارها. برای تمام حیوانات حزب و افرادی که به دنبال زمان شب پر جنب و جوش, فی فی جزیره است محل می شود.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://traveltriangle.com/blog/koh-samui-vs-krabi-infographic/

نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. بسیاری از هتل بسته های سفر خانواده است که شامل اقامت جاذبه های محلی و فعالیت های دیگر را ارائه می دهند. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را. بیشترین بازدید کننده به یکی از این امکانات و سپس اتومبيل، تگرگ تاکسی یا اتوبوس شاتل را به مقصد آبشار. به در و اطراف آبشار نیاگارا ساخت آن مقصد تعطیلات عالی وجود دارد.

Post Navigation