پاتایا شب زندگی واقعا محبوب خود خیابان راه رفتن پاتایا است که احتمالا هیجان انگیز ترین خیابان جهان را ببرید اگر مانند است. این ساحل طولانی تا حد زیادی راست 6 کیلومتر، برخی از کیلومتر 4 جنوب پاتایا, قابل توجه ترین چند سواحل جنوب رفت و آمد مکرر است. شما را به نگه داشتن و گرفتن عکس با ببر توله را انتخاب کنید. این محل جایی که دوستداران هنر می تواند دریافت نزدیک و شخصی، تعامل فعال و واقع جسمی در یکی با هر شاهکار است. Naklua شامل نمی شود. بسیاری از ببر بنگال و همچنین تمساح و دیگر حیوانات می توان یافت اینجا. با یک چشم انداز برای بیان جوهر هنر سادگی عموم او و دیگر هنرمندان کره ای بود پایین ساختمان در پاتایا به سفر پر جنب و جوش در هر اینچ مربع زنده با نقاشی های 3D 140 ساخت نردبان قدیمی تبدیل شده است. شما با هم زندگی مسالمت آمیز را چگونه می توان دوستی ببر و خوک و سگ، ممکن است هیجان زده خواهد شد. شما با ارزش سرگرمی به طور کامل بسته بندی شده که هرگز هر جای دیگر در یک شب شما را شگفت زده خواهد شد! پاتایا is147 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک و چهره خلیج تایلند.

استفان مدرسه بین المللی جمعه گذشته با حضور دانش آموزان کسب و کار مطالعات اقیانوس مارینا نمایش قایق در پاتایا برای حمایت و زمینه به ما آموزش می دهد. آن روز عمل بسته بندی شده با بسیاری از نکات برجسته به ذکر است. ما شروع به فکر کردن سفر در مورد مناطق بازاریابی است که ما ممکن است در عمل بار ما تور قایق نمایش را مشاهده کنید. ما سپس تور مارینا از استاد habour و او توضیح داد که چگونه لنگرگاه درآمد تولید، چرا آنها نگه نمایش قایق و که آنها را با محصولات مختلف خود را هدف قرار. ما همچنین به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن مرکز تولید قایق خود بودند و متوجه شده که بادبانی دیدیم که در حال ساخت یک نمونه کار تولید شد. خب روز در ارتباط با ما واحد بازاریابی بلکه تولید. کارکنان در نمایش قایق بسیار آگاه در مورد محصولات خود شدند و این فرصت منحصر به فرد برای دیدن بود "پشت صحنه" کسب و کار بسیار موفق. سفر در بالا با بادبان شب در ادم بددهن و ماجراجو زیبا به پایان رسید. این بود بهترین سفر مدرسه تا کنون!

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.newswit.com/.gen/2016-12-09/94f301371601542e8c8063c525ec8272/

سپس شما هرگز باید تیفانی را نشان می دهد هنوز اگر هرگز کاباره اجرای فوق العاده دیدنی و جذاب و شگفت انگیز را تجربه کرده اند. اقدام به auk سام خان ساکنان توسط نمرات وحشی میمون به نام میمون و صخره. شما با هم زندگی مسالمت آمیز را چگونه می توان دوستی ببر و خوک و سگ، ممکن است هیجان زده خواهد شد. آنها اطمینان حاصل شود که شما را از تعطیلات خود را و دور با خاطرات فوق العاده و داستان به نمایش خیره کننده و فعالیت های هیجان انگیز می آیند. 10 دلیل خوب چرا شما باید انتخاب کنید سفر توپی تورهای مسافرتی توپی پاتایا تور پاتایا در تایلند با دفاتر در بانکوک و چیانگ مای و پاتایا با بهترین قیمت ها است. بخش اول با مضمون "صخره منطقه" شامل مرجانی است. تماشای برنامه های مربوط به مربیان با ببر و تمساح. جهان زیر آب جزایر اطراف پاتایا نیز پرکاری با زندگی دریایی به کاوش در غواصی یا فقط سفرهای غواصی است. فصل بالا خرما از هتل به هتل متفاوت است، اما به طور معمول قیمت قابل ملاحظه ای طی سال جدید کریسمس که منظمی با فصل بهترین آب و هوا رفتن و پایین تر بین مه-اکتبر.

Post Navigation