سپس خط ساحلی آن صدها مایل از سواحل شنی برای تعطیلات تابستان کامل که ارائه می دهد. Blacktip کوسه صخره به خجالتی و دور از سر و صدا از حباب که غواصی را مخازن شناخته شده هستند و تمایل دارند خود را از غواصان پناه. لذت بردن از نمایش در وجود با برخی از شام دوست داشتنی. این محل در باشد اگر شما به دنبال زمان آرام است. اگر شما آینده اینجا از بانکوک که پر سر و صدا، شلوغ و آلوده فراتر از تصور آن را مانند مناظر کاملا جدید است. صحنه حزب داغ در فی دان است و آسياي معمولا ساحل است. این قایق سواری می تواند برای چند ساعت و یا برای تمام روز اجاره. نیویورک یکی از شلوغ ترین شهرهای در جهان است. نوک می شود سعی کنید کروز بندر در شب همراه با یک شام فوق العاده، باور، ارزش آن را. و در هنگام ورود، این است آنچه که شما به احتمال زیاد به برخورد.

شادی کردن در شادی است که شما فقط بیش از هزار گام برای رسیدن به این منظره نمای زیبا Krabi صعود است. عکس: راجر blake@flickr (CC توسط 2.0) ضربه فنی Poda ضربه فنی Poda یکی از چهار جزایر در مجمع الجزایر و هنگامی که جزر و مد کم است به اندازه کافی شما می توانید راه رفتن در میان تمام جزایر چهار. آب شفاف و منزوی beachfronts ضربه فنی Poda شما ممکن است به آرامش و لذت بردن از این جزیره خاص جلب کردن. عکس: Caitriana Nicholson@flickr (CC BY-SA 2.0) Khao Phanom Bencha پارک ملی پارک ملی Khao Phanom Bencha برای آبشارهای باکره جنگل انبوه و نادر حیات وحش آن شناخته می شود. طبیعت در یکی از بالاترین امتیاز در منطقه نمونه: پارک قله در ارتفاع موثر حدود 1500 متر است. عکس: dronepicr@flickr (CC توسط 2.0) ضربه فنی Lanta Yai این جزیره بخشی از مجمع الجزایر ضربه فنی Lanta و خوب برای کسانی که می خواهند لذت های ساده مناسب است. شایع ترین محل اقامت در Ko Lanta Yai ارائه شده در فرم کلبه بامبو است. جزیره سرویس های کشتی و پناه از اقامتگاههای تفریحی توریستی پر ازدحام را ارائه می دهد. عکس: برایان Snelson@flickr (CC توسط 2.0) Nosey Parkers فیل اردوگاه Palling اطراف با فیل ها در اردوگاه فیل پارکر Nosey سرگرم کننده برای تمام سنین در Krabi است. گروه و خوشی را در بیابان با این حیوانات زیبا. تخفیف برای گروه های بزرگ وجود دارد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو https://www.getyourguide.com/krabi-l2174/

خوشه این جزایر شش بخش Krabi استان حدود 30 مایلی جنوب شرق پوکت واقع شده است. کروز به شما طول می کشد تا اطراف خوشه جزایر, ارائه نمایش های با شکوه مانند یک تصویر زیر. ونیز به عنوان 'زیباترین شهر انسان' یا 'رومانتیک ترین شهر در اروپا' توصیف شده است. شما می توانید انتخاب برای سوار قایق بامبو را از طریق دریاچه و یا شما ممکن است انتخاب کردن برای ارتفاعات کوه پیمایی. اما اگر شما فکر می کنم که آن بود، اتمام نمای غروب آفتاب از نظر نیز. آوریل ماه برای بازدید از باغ گل لاله در Keukenhof است. در بخش جنوبی باید بازدید ییل پارک ملی است. در حال جستجو برای رفتن در تعطیلات رویایی که آرام و آرام و پوشیده از برف آلپ سوئیس یک قسمت را گرم برای گردشگران را.

Post Navigation