Suvarnabhumi حالا دسته همه بین المللی و داخلی پرواز به و از بانکوک. تایلند کشور نسبتا امن و پایدار با مردم دوستانه است که لذت بردن از نگرش بی خیال نسبت به زندگی است. ما فورا به شما لینک یاب معامله ما ارسال! بانکوک تقریبا همیشه نوع غذاهای قابل تصور را ارائه می دهد. ما می خواهیم شما را به کمترین میزان ممکن برای اتاق خود پرداخت. این به این معنی شما می توانید از آن همه بدون به خطر انداختن راحتی مدرن بیش از حد بسیاری از. اتاق 195 مهمان در این 4 ست... بانکوک است که بسیار برای آن انتخاب گسترده ای از رستوران ها از eateries خیابان سمت معتبر به تعداد موسسات ناهار خوری خوب محترم می باشد.

به رسمیت شناختن جهانی از طریق برنامه ایون بهترین کارفرمایان، ماریوت در چهار اقدامات سنجيده شد: شاخص نامزدی: کارکنان مثبت صحبت در مورد خود کارفرما قصد ماندن و با تجربه استخدام خود را به انجام بهترین کار خود را هر روز با انگیزه. شاخص های رهبری: رهبران به وضوح تعریف چشم انداز برای آینده تشخیص اهمیت حیاتی کارکنان و آنها را به موفقیت منجر شود. عملکرد شاخص فرهنگ: کارکنان به اهداف شرکت تراز وسط قرار دارد و پاداش و برای مشارکت در شناخته. شاخص برند کارفرما: کارکنان شرکت آنها را برای کار و چه شرکت مشخص به عنوان محل کار می کند افتخار می کنیم. مراسم جایزه ایون هویت در آسیا و اقیانوسیه برگزار خواهد شد در تابستان 2017. ماریوت بین المللی، شرکت (: معاونت) جهان بزرگترین هتل شرکت مستقر در بتسدا، مریلند، آمریکا با خواص تقریبا 6000 در 120 کشور و منطقه است. ماریوت عمل و franchises هتل ها و مجوزهای مالکیت اقامتگاههای تفریحی تعطیلات. شامل 30 شرکت پیشرو برندهای: بولگاری، ریتز کارلتون و ریتز کارلتون رزرو، سنت رجیس، W، نسخه، ماریوت JW، لوکس مجموعه، هتل ماریوت، Westin، Meridien لو، هتل رنسانس، شرایتون، دلتا هتل توسط Marriott(SM) ماریوت آپارتمان اجرایی باشگاه تعطیلات ماریوت تولدش مجموعه هتل ادای احترام نمونه کارها هتل طراحی هتل موزه Gaylord حیاط، چهار امتیاز توسط وسبک اسپرینگ هیل سوئیت، فیرفیلد، مسافرخانه & سوئیت, مسافرخانه اقامت ، سوئیت TownePlace AC هتل توسط ماریوت هوا عنصر Moxy هتل ها و هتل های گل توسط ماریوت.

Http://finance.yahoo.com/news/marriott-named-aon-best-employer-010000202.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

خوش آمدید به تایلند سرزمین لبخند; کارت پستال براق به تصویر کشیدن که در آن کشور است خود را به عنوان متنوع و دیدنی است. مک: صفری. نمای کاخ از رودخانه با شکوه است. نگران نباشید--آدرس ایمیل خود را با ما در امان است. در حالی که شما رفته بودند قیمت تغییر داد. بررسی هتل بررسی بیشتر این معاملات رایگان با اشتراک در خبرنامه ما می توانید ببینید. PriceFinder ابزار رزرو هتل نهایی بررسی صدها سایت برای کمک به شما در پیدا کردن پایین ترین قیمت است. تایلند یکی از جنوب شرق کشور آسیا است که محبوب برای گردشگران سراسر جهان شده است. سال نوی چینی اطراف پایان ژانویه یا اوایل فوریه، با توجه به ماه می گیرد.

Post Navigation