این پایتخت شمالی با تجارب سرشار است. ثروت بیشتری توسط این امپراتوری عظیم با قصر بزرگ مزین ساختمانها و معابد بزرگ برجسته در سراسر شهر ایجاد شد. این همه به پایان رسید که تهاجم برمه در قرن 18 آوردن پادشاهی به خراب کردن و منجر به از دست دادن بسیاری از گنجینه های هنری و فرهنگی. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. سال سیام تایلند تنها جنوب شرق آسیا باقی مانده کشور از لبه، اروپا باقی می ماند. ما متوجه شده که شما با استفاده از یک مرورگر پشتیبانی نشده. اشتراک گذاری مرزهای جنوب شرق آسیا با neighbours کامبوج و لائوس و مالزی و برمه میانمار، تایلند محیط طبیعی تا حد زیادی از منطقه به منطقه متفاوت است. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است. فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا.

مسابقات بین المللی گلف در مجموع 875 گلف بازان از 7 کشور (تایلند تایوان آفریقای جنوبی اندونزی چین و ژاپن) حضور داشتند و مقدمات آن در ماه اکتبر یک ماه در کشور مربوطه برگزار شد. نهایی رقابت فردی و مسابقه تیم ملی که در 25 نوامبر در سالن قهرمانان ZOIMARU GOLFZON در دائجونگ برگزار شد، توسط 20 مسابقات مقدماتی حضور داشتند. در رقابت نهایی فردی که در آن دوره گلف مجازی, سی سی GOLFZON شهرستان Ansung س، سکته مغزی صورت گلف باز حرفه ای بن گائو از چین برنده مسابقات قهرمانی برگزار شد. به گفته بن گائو من مفتخر به برنده مسابقات قهرمانی در اولین مسابقه بین المللی گلف GOLFZON، برگزار شد. من در مهارت های گلف شبیه سازی فوق العاده از رقبا از کشورهای دیگر شگفت زده شد و آن را به من ارائه شده شانس گلف شبیه سازی به عنوان لذت بخش به عنوان بازی گلف زمینه با بهره گیری از. در مسابقه تیم ملی که در آن دوره گلف مجازی, سی سی GOLFZON شهرستان Ansung H، به صورت چهارتایی چینی تیم برنده مسابقات قهرمانی و سطح بالای برندگان با هدایای سخاوتمندانه مانند اپل مک بوک ایر اپل 2 هوا و کهکشان S3 دنده ارائه شده بودند برگزار شد. بیست گلف بازان بین المللی است که شرکت در فینال بازی رویداد GLT/LGLT فصل 2 رقابت عمده ای برگزار شد در 26th نوامبر در همان محل به تجربه هیجان انگیز تب گلف شبیه سازی در کره جنوبی حضور داشتند. افراد و خانواده ها که بازی گلف شبیه سازی در حال افزایش در کشورهای دیگر هستند. به گفته لی دقیقه Seop مدير بخش کسب و کار جهانی در GOLFZON ما مسابقات بین المللی گلف به عنوان رقابت جهانی سطح با استفاده از GOLFZONs شبیه سازی سیستم های گلف به پیوست 3 میلیون کاربر از سیستم های GOLFZON در 50 کشور حمایت می کنند. شروع یک در ماه نوامبر سال جاری برگزار GOLFZON برنامه ای برای میزبان مسابقات بین المللی گلف سالانه توسط کشورهای شرکت کننده و بازیکنان گلف.

Http://finance.yahoo.com/news/golfzon-hosts-1st-international-golfzon-101100446.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. سرسبز پارک های ملی پرورش تعداد زیادی از حیات وحش طلایی معابد شیطان در خورشید و تپه نورد حفظ فرهنگ غنی قبیله ای. این همه پایدار بسیار دوست داشتنی شاه کولی نهم به عنوان رئیس دولت از سال 1946 - ادعا عنوان reigning طولانی ترین پادشاه در جهان و فراهم کردن مردم تایلند با شکل پایدار به تکیه بر حکومت است. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. در عین حال در طول این زمان رفت و آمد می تواند ارائه تصویر متفاوت از تایلند و به طور کلی کمتر شلوغ است زمان از سال است. معمولا با سهام علف لیمو آماده برگ کافر آهک و فلفل، این سوپ در تایلند به طور گسترده ای در دسترس است و جهان 3 popularised. شب را مهمان برای بینش منحصر به فرد به زندگی خود را صرف. کوسه جزیره نزدیک برای متقاضیان آدرنالین است. اگر شما ذهن گرما سپس این زمان خوبی برای رفتن در تعطیلات به تایلند برای جلوگیری از جمعیت می تواند.

Post Navigation