آب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و دیگر در جنوب شرقی آسیا در زمان مانند کشورهای monsoonal. مهمتر از همه، آن لذت ببرید و فراموش نکنید که برای چانه زدن برای قیمت خوب. این مرکز تایلند کسب و کار اقتصادی و توسط خانه خانواده و معابد منتقل می کند امور سیاسی اما قایق سواری در شهر "مشتاق" یا کانال ها، شما یک نگاه اجمالی به زندگی روزمره مردم تایلند به عنوان. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین. آنچه ما می تواند ارائه دهد: لیست گسترده ای از برنامه های تور و هتل ها در سراسر تایلند; تیم با تجربه به کمک و سفر خود را به جای نیاز به بهترین; 1-توقف-خدمات مقدمات سفر آسان. جنگل و رودخانه ها و کلبه بامبو و چوب ساج خانه معمولا اینجا دیده می شود و پرندگان و دیگر حیوانات زندگی فراوان هستند. با وجود این، خرابه های شهر هنوز ایستاده، سایت میراث جهانی یونسکو اعلام شده است و سفر عالی روز از بانکوک. ما خود را میزبان است و اعتماد ما را با برنامه ریزی تعطیلات رویایی شما در سرزمین لبخند. مارس تا ژوئن کمتر خیس است اما گرمترین زمان از نظر درجه حرارت است. تایلند سواحل بالا و استراحتگاه سخت است تصور کنید مقصد خانواده دوستانه از تایلند است.

یک مثال دیگر است کلاس های آشپزی در جنوب شرق آسیا ارائه کشورها مانند تایلند و ویتنام و اندونزی. اینجا, گردشگران فرصت طبخ با آشپز های محلی با استفاده از مواد محلی، دستور العمل ها و تکنیک های پخت و پز است. کمپین های گردشگری نیز هستند استفاده از این استراتژی را پیدا کردن. هنگ Kongs من می دانستم که هرگز کمپین دعوت از مردم محلی و بازدید کنندگان قبلی برای به اشتراک گذاشتن داستان های خود را در مورد هنگ کنگ با دیگر معتبر ایجاد تجربه توسط گردشگران به شیر به دانش محلی، به جای تمرکز بر روی ارائه عمده گردشگری اجازه می دهد. به دنبال بیشتر و بیشتر گردشگران را غرق خود را در فرهنگ های محلی و محیط های اصالت کالا به طور فزاینده ای با ارزش در صنعت گردشگری تبدیل شدن. چه می کند برای یک تجربه معتبر از یک نفر به بعد از غذا خوردن در یک رستوران محلی برای بازدید از مناطق جنگ زده درگیری متفاوت خواهد بود. ارائه دهندگان خدمات گردشگری ممکن است احساس فشار آمد تا با تجارب معتبر اصلی بیشتر و بیشتر. اما در واقع فرصت در حال حاضر ارائه دهندگان می تواند به مردم قدرت برای ساخت اصالت خود را فقط به همکاری خواهم آن گردشگران چینی در Kidlington. این مقاله در اصل گفتگو منتشر شد.

Http://www.businessinsider.com/tourism-authentic-village-kidlington-england-2016-11?utm_source=feedburner&utm_medium=referral شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

کوسه جزیره نزدیک برای متقاضیان آدرنالین است. معمولا با سهام علف لیمو آماده برگ کافر آهک و فلفل، این سوپ در تایلند به طور گسترده ای در دسترس است و جهان 3 popularised. مک: صفری. در سی سال گذشته، تایلند به قدرت سیاسی دست بسیاری از اوقات، اغلب به دلیل نیست بلکه انقلاب و اعتراضات تغییر دیده می شود. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. جشن سالانه در تایلند، این "جشنواره از چراغ' هزاران فانوس های زیست تخریب پذیر، خانه ساخته شده سفر پایین آبراه تایلند می بیند. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. وب سایت مشاورین درست کار نکند ممکن است.

Post Navigation