هون سلام هتل هون سلام راهنمای هون سلام نقشه چیانگ مای เชียงใหม่ استان، برخی از اورژانس 700 شمال بانکوک، اغلب به عنوان رز شمال اشاره نمونه جذاب ادغام سنت 700 ساله این شهر با توسعه مدرن است. پایین ترین نرخ های محلی در تایلند سریع و آسان به کتاب هتل در تایلند مهمان میانگین ارزش: عالی 9 lebua در امور خارجه برج هتل امور واقع است در بانکوک ساخت آن را یکی از بهترین هتل ها در شهر کيش. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. تایلند طولانی در لیست بهترین مراکز شده در آسیا بوده است. کارت پستال براق به تصویر کشیدن تایلند، شناخته شده به عنوان سرزمین لبخند هستند که در آن مردم محلی جالب دوست داشتنی و بی خیال و چشم انداز به عنوان متنوع و دیدنی است. شما می توانید دریافت یک پیشرفت پولی بر روی کارت اعتباری خود را در بیشتر بانک ها و انتقال وجوه را به کشور دومی معمولا مصرف چند روز کاری. زیر ساخت های خوبی توسعه یافته و هتل های بین المللی و رستوران ها، و همچنین ثروت زیبای طبیعی و افسون روستایی است. دامنه های خوابگاه از luxuriously منصوب پشت هتل با امکانات فوق العاده کنوانسیون به خانه ساده خوش آمدید. Suvarnabhumi فرودگاه قدیمی به ارث برده، هوانگ دان کد فرودگاه بین المللی "bk" و هوانگ دان به عنوان "DBE" کدگذاری شود. بیشتر... به عنوان سفر بیشتر و بیشتر مردم به عنوان یک شیوه زندگی آنها انتظار بیشتر از اقامت هتل – آنها به دنبال تجربه علاوه بر خدمات و امکانات مناسب و معقول.

پنج ستاره، جدید ساخت اتاق 120 Il Castelfalfi آغاز بکار بعنوان نقطه اتکاء جدید در اموال 2700 هکتار موجود است که در حال حاضر کردم دو گلف و چندین رستوران و هتل چهار ستاره و ویلا خوابگاه (از 340 دلار). ایالات متحده آمریکا هتل چهار فصل در باشگاه گشت و گذار کنید Surfside، فلوریدا عکس: چهار فصل استراحتگاه هتل & پریتزکر جایزه برنده معمار ریچارد مایر و طراحی و مد جهان مورد علاقه Dirand جوزف تیم برای این 77 اتاق هتل در بخش اول 2017. واقع بین بال بندرگاه و ساحل میامی، repurposes و تا حد زیادی گسترش احیای سبک مدیترانه ای باشگاه گشت و گذار, پاتوق اواسط قرن بیستم برای امثال الیزابت تیلور و فرانک سیناترا (از $899). بادست لا عکس: گرسنگی Kerhart لس آنجلس محصول تجمل NYC پیوند هتل سال آینده از جمله ماهواره های رویای جیمز و خانه بدوش باز است. اما هنگامی که آن را در ماه مارس باز خوابگاه طراز مرکز شهر لس آنجلس این را تبدیل سر بدون قیمت های بالا. طراحي Freehands در میامی و شیکاگو روم ویلیامز گرداند و به ایجاد 226 اتاق ها و فضاهای عمومی در اینجا، که شامل استخر پشت بام خور GoldenState (از دلار 62). سان فرانسیسکو هتل عکس مناسب: طراح مناسب مهمان نوازی بیان کلی Wearstler را نشان می دهد مهارت های خود را در ملک دوم مناسب ایجاد شده توسط شوهر و توسعه دهنده و شهیار او بنیانگذار براد Korzen. (اولین بار که او نیز تزئین شده در هالیوود تابستان فرود آمد.) ژوئن باز کردن خروجی SF در ترمیم فلت آیرن 1907 ساختمان عبدالنبي اواسط بازار با 131 اتاق نشسته و چهار رستوران ها از جمله پشت بام indoor-outdoor نقطه مباهات کلان (از $329). جنوب امریکا/مکزیک/کارائیب Chileno خلیج لس لوس کابوس، مکزیک عکس: Chileno خلیج خوابگاه و استراحتگاه Auberge خوابگاه debuts تنها هتل در لوس کابوس تنها طول ساحل swimmable در فوریه.

Http://nypost.com/2016/12/13/the-worlds-hottest-new-hotels-for-every-budget/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

پول تایلند بارت است. ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا مجمر ماهی در کروم. بازدید کنندگان می توانید صنایع دستی از ابریشم، نقره و سایر جواهرات، چتر و چوب به صورت محلی به عنوان سوغاتی بی زمان تولید. Suvarnabhumi فرودگاه قدیمی به ارث برده، هوانگ دان کد فرودگاه بین المللی "bk" و هوانگ دان به عنوان "DBE" کدگذاری شود. بیشتر... جاده از طریق ساحل غربی کاهش تقریبا تمام راه را به ساحل Bea کالی. این به این معنی شما می توانید از آن همه بدون به خطر انداختن راحتی مدرن بیش از حد بسیاری از. ناهارخوری در تایلند برجسته در هر دیدار است. تایلندی آشپز مجرب و منوی گسترده هستند. مقدار زیادی از تکمیل سفید شن و ماسه سواحل برای آرامش بخش، هر دو غواصی honeymooning و غواصی صخره های مرجانی مانند فی کخ کخ Samui چیزی جزیره و غیره. مک: صفری.

Post Navigation