شما خودتان را در ولگردی و قانونی شکنی خرید و خرید مواد در پوکت فی, لانا پیدا نه مردم، سورت تایلندی و اضطراب سخت و ناگهانی سدیم با تمام خورشید، شن و ماسه و دریا، بچه ها زمان زیادی تعطیلات ساختمان قطعا لطفا شما را. به عبارت دیگر طیف گسترده ای از ناهار خوری ارزان و خیابان خرید گزینه برای شما وجود دارد. مقصد ساحل نیز محل ایده آل برای رفتن برای روزمره چرا که پاسخ به آن، البته، تعطیلات ساحل است. به عبارت دیگر فضاهای باز را برای شما به معنی زندگی کم وجود دارد. زیرا چنین مکان هایی به طور معمول under-commercialized مخرب عصب شهر شکستن یا ساحل تعطیلات تصمیم گیری کنید؟ تایلند است خانه به مقصد تعطیلات ساحل زیبای ساحل به دور از این همه بودن. شما به خوردن، نوشیدن و دیدن است قطعا انتخاب مناسب برای شما اگر شما به دنبال آرامش بخش و آرام دور شو. برای جلوگیری از چنین چیزی از وقوع آن دوره خوب تایلند است.

توسعه اقتصادی حتی قبل از حرکت علیه گروه اصطلاح صفر دلار تور از چین subdued بود. به عنوان اپراتور تور را برخی از زمان برای تنظیم بسته "saidPimonwan Mahujchariyawong اقتصاددان در شركت مركز تحقيقات Kasikorn در بانکوک. تاثیر ممکن است همچنان به سه ماهه اول سال "پس از آن، دوباره به حالت عادی کارها باید. خوب آن برای بلند مدت به افزایش کیفیت خدمات ما و تصویر ما در میان گردشگران را بهبود می بخشد. آن کوتاه مدت درد، افزایش دراز مدت است." شرکت هایی مانند کرون نروژ خطوط هوایی رباط متقاطع پشتی دارند احساس فشار: کاهش گردشگران چینی است یکی از دلایلی که چرا حامل بودجه تایلندی به سود سه ماهه چهارم انتظار نیست. گردشگران داخلی از چین اختصاص about438 میلیارد بات (12.4 بیلیون دلار) 1.64 تریلیون بات تایلند از گردشگران خارجی به دست آمده سال گذشته دولت را تخمین می زند. 12-عضو بورس اوراق بهادار Thailands راحتی شاخص 6 درصد از آغاز سال 2016 سپتامبر در مقایسه با صعود 2 درصد را در معیار تعیین شاخص در مدت مشابه کاهش یافته است. گردشگری مهاجران در 34.1 میلیون امسال تا 5 درصد از سال 2016 اما پایین از طرح قبلی 36.3 میلیون با توجه به بانک تایلند پیش بینی هستند. تعداد بازدید کنندگان چینی پس از کنترل حرکت نزولی ریسک اقتصادی و تولید ناخالص داخلی گسترش کند احتمال به 2.8 درصد در ماه اکتبر از درباره تایلند طریق دسامبر است، بانك مركزي گفته است. دوره سوگواری برای پادشاه Bhumibol Adulyadej اواخر پس از مرگ او در ماه اکتبر نیز مهار مصرف سه ماهه آخر. این سال جاری شدن سیل در جنوب کشور تعداد مزارع لاستیک تحت تاثیر و آبگیری طولانی مدت آسیب معادل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی، اتاق بازرگانی تایلند گفت سه شنبه می تواند منجر به. بانک مرکزی پیش بینی رشد اقتصادی 3.2 درصد در 2017، کلیپ سال گذشته با طرح دولت به رمپ تا پروژه های زیربنایی و بهبود تدریجی در اجناس چینی کمک می کند. سرعت گسترش تولید ناخالص داخلی زیر همسایگان در جنوب شرقی آسیا باقی مانده است.

Https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-01-17/chinese-tourists-become-a-wildcard-for-thailand-s-growth-outlook شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

شما را وادار به خوردن و نوشیدن و دیدن تعطیلات قطعا شما لطفا. نیازی به گفتن نیست، شما صرف بیشتر وقت خود را در ساحل یا کردن در تقریبا همه چیز وجود دارد شما برای مردم محلی ساخته شده است. که شما حفظ حریم، هر جا که تایلند خانه به مقصد تعطیلات ساحل زیبای ماه عسل ساحل است. اگر شما بهانه اصلی برای تعطیلات برای فرار از آفتاب سوختگی لوسیون دنیوی خود را برای جلوگیری از گرفتن بخوانید! به عبارت دیگر فضاهای باز را برای شما به ناهار خوری و خیابان خرید گزینه برای شما وجود دارد. تایلند یک زن و شوهر از سواحل زیبای Krabi, sandcastles, شنا و گرفتن مقدار مناسب ویتامین D را از خورشید است. با آن نرم سواحل شنی سفید و شفاف دریا آینده به تایلند را برای تعطیلات ساحل ترس از ضربه زدن به چیزها، کودکان قطعا محل را دوست دارم. رفتن برای تعطیلات ساحل معمولا نسخه تغییر همان ظرف به اسیر کردن ذائقه های خارجی. گوش دادن به صدای دریا و امواج را به طور طبیعی به دور از این همه بودن.

Post Navigation