معبد Dom Suthep در بالای تپه نشسته است; بندی را به معبد و یا راه رفتن تا راه پله با مراحل 400. شهرها، مدرن و باستانی، که در آن شما می توانید تور بازارهای خیابانی پر از لذت آشپزی نیز دارد. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. آب و هوای تایلند است و به طور کلی گرم، مرطوب و دیگر در جنوب شرقی آسیا در زمان مانند کشورهای monsoonal. کوسه جزیره نزدیک برای متقاضیان آدرنالین است. اعتقادات بی باک که یکی از بهترین راه برای تجربه یک کشور است با خوردن! در محبوب ترین پارک های تایلند، اسکان و برخی از ایده های سفر توصیه می کنیم. دوستان جدید، انتخاب کنید تا برخی از زبان ویژه محلی و ترک خندان. اگر شما ذهن گرما سپس این زمان خوبی برای رفتن در تعطیلات به تایلند برای جلوگیری از جمعیت می تواند.

تماس با ما: www.fourseasons.com/maui خواب داخل اثر هنری در Beaumont لندن در Beaumont، آنتونی Gormleys اتاق تخریب مجسمه یاد ماندنی شکل و گسترش معماری به هتل است. اقامت در این فضای فوق العاده با صبحانه و تور یک هنر معاصر از لندن توسط SideStory ابداع و طراحی شده در اطراف منافع شخصی خود را ترکیب. Beaumont در میدان باغ آرام نزدیک مغازه گالری ها و موزه ها Mayfair خیابان Jamess و پایان غرب واقع شده است. در سبک بزرگ در عین حال صمیمی و استقبال، آن طراحی هتل دکو هنر بزرگ دهه 1920 الهام گرفته است. نرخ: از 500 دلار در شب. خواب در گورملی اتاق 2.000 دلار. تماس با ما: www.thebeaumont.com هاوانا ساحل تعطیلات کوتاه در زمان اما طولانی به کوبا قبل از آن تغییر? InsightCuba پیشگام و رهبر مردم به مردم سفر به کوبا، آغاز چهار روزه Varadero + هاوانا تعطیلات بسته است که ویژگی های جزایر ساحل محبوب ترین مقصد و تاریخی پایتخت خود را بیش از آخر هفته طولانی آسان به کتاب. اجرای bimonthly پروازهای خروجی از طریق آوریل سال 2018.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.washingtontimes.com/news/2016/dec/15/travel-stocking-stuffers/?utm_source=RSS_Feed&utm_medium=RSS

سواحل و جزایر زیبا جنوب جنگل های تحریک From.he و مبهم ارتفاعات در شمال به سفید شن و ماسه، تایلند چشم انداز همیشه در حال تغییر بوده است جذاب و سرگرم کننده مسافران برای قرن ها. رها به خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و شما باد راه از طریق بازارهای شناور است. در قرن سیزدهم شهر Sukhothai در شمال تایلند پایتخت مهم شد. یادگیری به شیرجه رفتن یا جلو در دنده غواصی به کشف ماهی ها و صخره های که این خط ساحلی صفحه اصلی. حتما به سوار در ریل راه آهن مرگ و تأمل در جنایات جنگ در موزه جنگ Meath. تایلند برخی از بهترین آشپزی در جهان را با همه چیز، از تند غذاهای بسته بندی شده با فلفل به خفیف تر مبتنی بر نارگیل ادویه های کاری. پس خود را رزرو کامل است، استفاده از فرم ورود را وارد کنید. • 1 یک ورودی هر نفر در طول دوره ورود. پس شما رزرو شده است شما به طور خودکار وارد کنید. • یا رزرو هتل خود را با کلیک کردن به هر سایت شریک از مشاورین.

Post Navigation