تایلند است به سرعت تبدیل به یکی از بالاترین رتبه بندی آبگرم مقصد در جهان. این کمک می کند تا بدن تجدید، پوشش در معده و در بهبود زخم کمک می کند. اکثر جاده های اصلی در تایلندی و فارسی مشخص شده اند، و فرهنگ ترافیک بد از برخی ممکن است منجر به شما اعتقاد دارند. شرکت چانگ است کمی مانند Samui شرکت استفاده می شود، آن پرنیان backpacker, اما نسبتا پشت گذاشته و اقامت در تمام محدوده قیمت وجود دارد. بنابراین، سال تایلندی 2558 غربی تا سال 2015 مطابقت دارد. به سمت چپ، وجود خواهد داشت یک پارکینگ بزرگ. علاوه بر سرزمین اصلی فرهنگ تایلندی، بسیاری از فرهنگ های دیگر در تایلند "قبایل تپه" در مناطق کوهستانی شمال تایلند مانند هنگ کارن لیزا، اوآهو، aha از جمله مسلمانان جنوب و مردمان بومی جزیره های دریای آندامان وجود دارد. خمر معماری است که عمدتا در اسحاق با بقایای تاریخی Phimai و پله پنوم بودن مهم ترین یافت می شود.

اگر برخورد حیوانات برای ماجراجویی های بعدی خود را و می خواهید برای اطمینان از تجربه خود مضر نیست، پس این ماجراهای مناسب برای شما در لیست بالا هستند. وحشی حیوانات برخورد در هند در این ماجرا 14 روز، مسافران در گشت و گذار حیات وحش در برخی از هند بهترین پارک های ملی لکه بینی ببر گربه جنگل، گونه های مختلف بی کاری otters گوزن، میمون rhesus و خیلی بیشتر همه در زیستگاه خود را وحشی و نشان دادن رفتارهای طبیعی خود را تنظیم می کند. برنامه سفر همچنین شامل بازدید از برخی از معروف ترین نشانه های هند و شهرستانها از جمله تاج محل و دربار، شهر صورتی جیپور و شلوغ شهر دهلی. برخورد حیوانات وحشی در هند از دهلی, 29 اكتبر 2017 departs. هزینه از $3750 (به جز airfares بین المللی). برخورد حیوانات وحشی در تایلند: 11 روز سفر سفر 4WD و پا از طریق تایلند پارک های ملی لکه بینی فیل وحشی gaurs ببر گیبون لانگورها در نتیجه نابودی, جالبه, پارس آهو, روباه پرنده و همچنین مجموعهای birdlife. نقطه اوج سفر در جزایر سورین، مجمع الجزایر پنج جزایر در دریای آندامان - سواحل زیبا و بکر اقیانوس و غروب های شگفت انگیز و جذاب Moken فرهنگ و زندگی دریایی متنوع شناخته شده است. برخورد حیوانات وحشی در تایلند 25 نوامبر، 2017 departs. هزینه از $3720 (به جز airfares بین المللی).

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://finance.yahoo.com/news/amazing-trips-help-wildlife-110000554.html

بازارهای شبانه در منطقه سوله و در Khaosan جاده عمدتا توریستی گرا فروش اقلام مانند لباس و صنایع دستی و ساعت های جعلی و عینک آفتابی است. هتل های توریستی به طور کلی حدود 1000 bahs و ارائه اصول اولیه برای تعطیلات ساحل: استخر، اتاق و تلویزیون رنگی. برخی از رانندگان Tuk-tuk ممکن است تقاضا به قیمت بسیار بالاتری نسبت به توافق و یا آنها ممکن است شما را به نشان می دهد جنس تظاهر آنها آدرس آنها را دریافت کمیسیون از جنس نشان می دهد را درک نمی کنند. درایو defensively بسیار در ابتدا و چه مردم محلی پخش. بالاتر رفتن دستها، بزرگوار تر هستید. برای کسانی که می دانم و درک تایلندی ماساژ--Thais و خارجی – جریان منظم جلسات بخش مهمی از زندگی خود هستند و این ماساژ کمک به کاهش استرس و تنش، آرام کردن خلق و خوی فرد، برگرداندن حس تعادل را به زندگی خود، و تقویت و جوانی از سر گرفتن بدن. Thais معمولا "دسر" در احساس غربى پس از غذا اگر چه چند برش از میوه های تازه ผลไม้ ponlamai رایگان در مکان های خیال باف شما ممکن است، اما آنها قطعا یک دندان شیرین ریز honed نمی خورند. این معنا بدون وقفه باران اما زمانی که آن اعتراضی و جاری شدن سیل می غیر معمول نیست.

Post Navigation