لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. جزایر راب – فرار از آن همه تور ترکیبی از شن و ماسه پودر باکره سفید و شفاف دریا می رسد تبلیغات رویای لذت ببرید. با دوچرخه کلاه و راهنمای فارسی زبان ارائه سفر 30 کیلومتر در امتداد مسیرهای امن و حتی شامل ناهار خوشمزه محلی تایلندی و فرصت برای دیدن برخی از حیات وحش اقامت. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. فعالیت های بالا: تمام گشت و گذار در خان لا & فانگ "اگر شما کشف، هیچ دلیلی برای نه گفتن را دوست دارم"... بنابراین شما ممکن است کتاب با اعتماد به نفس ما عضو به طور کامل با مجوز از سازمان گردشگری تایلند است. تاتی قفقاز مجوز 34 / 00136 ما از سال 1997 در مکان های مختلف ما در جزیره پوکت خدمت به مشتریان شده است. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه. تور پوکت است ساز تور است که انجام این سفر سفر فقط در استان سه تایلند جنوبی، Krabi, Phang آنگا & پوکت. شما می خواهم به کتاب خط?

فراموش نشدنی Wus وندی کامبوج به طور کامل شامل 15 روز اطراف کامبوج گروه تور طول می کشد countrys دیدنی ترین یاد برگ خیابان معماری التقاطی و موزه ها اولین گروه از فنوم روستاهای جذاب شناور Tonle Sap دریاچه artsy باتم بنگ با pagodas باستانی و فرانسه، تایلندی و معماری خمر شگفتی آور goosebump آنگکور Wat پراکنده با چند توقف برای شارژ باتری را در شن و ماسه سفید شیرین Kep و سیهانکویل. با پرنیان گذاشته پشت، بوتیک شهر، سواحل خالی و شیشه ای آب پرتکاپو با اسب دریایی کوترماهیان و پلانکتون bioluminescent، هر دو مقصد Asias نشيند hippest ساحل جدید هستند. از 1,990, از جمله پرواز خوابگاه انتقال بلیط فعالیت های تور و غذا. حرکت بین 2017 فوریه و اكتبر 2017. وندی وو (0800 1445 607; wendywutours.co.uk). سازمان دیده بان | به همین دلیل است که شما باید آنگکور Wat در خود عمر 03:25 بازدید 2. تایلندی جشن یکی برای gourmets: باترفیلد و تایلند Robertsons Saveur سفر آشپزی تور یک گروه است که شامل هزینه های هشت روز نمونه دلخوشیها ای٬ بانکوک و چیانگ مای و پوکت است. در پایتخت تایلند با بازديد صبح زود به بازار شناور کار مزارع و سفر به معبد Wat پو به راهبان دریافت صدقه شروع; دیدار با وبلاگ نویس آمریکایی غذای تایلندی Chawadee Nualkhair برای تور خیابان غذا فکر صدف ظریف املت, سالاد آتشین پاپایا, تصویر در اعماق ملخ؛ بعد، به طبخ غذاهای تایلندی کلاسیک با سرآشپز مشهور در چیانگ مای، قبل از نمونه برداری Phukets ابکی فوق العاده تند جنوب آشپزی برنده جایزه سادگی سواحل rum و مروارید وار. از 7,090، پرواز و محل اقامت و انتقال و تور و وعده های غذایی از جمله. انتخاب خرما در سراسر 2017. رابرتسون و باترفیلد (0800 086 8737; butterfield.com). بهشت در بر داشت: Thailands 17 بهترین سواحل 3.

Http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/articles/best-south-east-asia-holidays-cities-and-beach/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

پوکت گریس لند توچال و آبگرم 3.8 / 5 THC 3628.81 فی جزایر تور توسط کرجی به شما می دهد یک روز از خیره کننده ترین مناظر اطراف این جزایر بسیار محبوب و بسیار زیبا در جنوب تایلند به کاوش. بسته به محل رفت و آمد مکرر شما شرایط آب و هوایی و ترافیک در روز تور شما شما را به رفت و آمد مکرر شما حدود 1 تا 1.5 ساعت بعد خواهد رسید. مصرف سوار صبا تو به جنگل است پاپ صدا بزرگ. به راحتی به نفس به عنوان Promthep کیپ درست در نقطه جنوبی جزیره شما همچنین مراجعه کنید، همراه با کیت ديدگاه و شهر پوکت است. برخی از این نیست که سطح تماس سلام مای صخره های زیر آب و یا کوه های مرجانی است. اهنگ خیالی پوکت جزیره بزرگترین و عجیب ترین نشان می دهد و باید مطلق است. جای بسیار خوبی برای استراحت در ساحل, رفتن برای شنا و یا سر از به آب برای غواصی بیشتر! هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه.

Post Navigation