دبی سافاری کویر: اگر شما نوع پرماجرا درایو را از طریق تپه های شنی کویر بی نظیر، است. Sneed آل مکتوم مغز پشت نهر دبی یکی از جاذبه های دریایی با شکوه برای گردشگران سراسر جهان است. بازار به شش دادگاه هر یک را در مناطق بازدید او در سفر خود را بر اساس تقسیم شده است: چین هند مصر، تونس، ایران و اندلس; هر دادگاه هر یک از این مناطق جهان شبیه به تزئین شده است. 8. قطعا ارزش آن! لوآو یارو بهشت مسحور مهمان با تجربه هاوایی معتبر طراحی شده است. مسجد جمیرا: به طور معمول هیچ کس که مسلمانان را در هر مسجد مجاز اما مسجد جمیرا تنها مسجد که باز برای بازدید کنندگان غیر مسلمان است. یارو بهشت لوآو لوکس تجربه برتر است. توسط صفحه نمایش متناوب از طلا و طلا خیره شدن است! بنابراین چالش واقعی رو به صاحبان لوآو یارو بهشت نحوه رسیدگی جمعیت بزرگ و هنوز در راه است که هر مهمان احساس می کند که آنها به حال یک تجربه خوب لوآو انجام است. سلاح های مرگبار نیز بخش عمده ای از موزه دبی مانند شمشیر، نیزه را تشکیل می دهند. 4 خیس خوردن طلا: طلا خیس است دبی بازار معروف ترین ثانیه.

Koh Larn (جزیره مرجانی) اگر شما علاقه داشتن به برخی از جزیره رقص، Koh Larn برای سفر روز بزرگ برای تمام خانواده می سازد. دروغ گفتن فقط 7 کیلومتر سواحل، جزیره ورزشی 6 سواحل و بازدید کنندگان ارائه می دهد فضل زیبا سواحل شنی و آب روشن و باور نکردنی از نمایش منظره و غروب خیره کننده. منبع وجود دارد بسیاری از فعالیت های خانواده در جزیره از جمله طناب چتربازی، جت اسکی، پیاده روی، شنا، قایق موز، ماهیگیری، غواصی، و لذت بردن از است. دو راه برای رسیدن به این جزیره وجود دارد: توسط کشتی، سفر به جزیره مرجانی 45 دقیقه طول می کشد و یا کرجی 15 دقیقه طول می کشد. نکته اینجاست: با بچه ها به پاتایا نیاز نداشتن همه فعالیت های متناسب با بچه ها رفت و آمد. بسیاری خانواده دوستانه پاتایا استراحتگاه (بیشتر در مورد آنها بیشتر پایین در پست) offerbabysitting خدمات طوری که پدر و مادر می تواند لذت بردن از تعطیلات نگران آزاد و صرف برخی از زمان دور از بچه ها بیش از حد. بنابراین پدر و مادر می تواند دزدکی حرکت دور به افراط در برخی از فعالیت های کارآفرینی است که پاتایا ارائه کرده است: رفتن آفرود با ماجراهای جنگل پاتایا تی جیغ زدن در بالای ریه توسط جهش خاموش با پاتایا Bungy پریدن یا آهنگ با پاتایا توالت جاده سریع السیر فروغ! SOare پمپ همه شما را به برنامه بعدی تعطیلات ساحل خود را در پاتایا? من می دانم من الان.. و monkies بیش از حد، به ویژه از لغزش است که هواپیمایی ایرآسیا مستقیم به پاتایا آمد 27 نوامبر 2015four بار در هفته خواهد شد پرواز را به من اجازه دهید!

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.cheekiemonkie.net/2015/10/Pattaya-activities-resorts-for-kids.html

یارو بهشت این خوبی انجام از طریق برخی از تکنیک های بسیار نوآورانه و واقعیت است که سایت خود را بسیار بزرگ با مقدار زیادی از اتاق به گسترش است. به کتاب به هتل-قیمت و راحت می تواند برای هتل Citymax انتخاب کردن. یارو بهشت ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از فعالیت ها و سرگرمی برای دو ساعت قبل از هاوایی بوفه شام و بهشت یارو اغراق ' آنفولانزا maika دیسک رولینگ استون - بازی از مهارت و جسارت در بهشت لوآو یارو. فعالیت های سرگرم کننده بزرگ مواد غذایی و بهترین لوآو نشان می دهد. از آنجا مهمان به سرعت به جدول خود را که در آن آنها می توانند برای چند دقیقه استراحت یا حرکت بر روی انواع سرگرمی شام قبل از ارائه در سراسر یارو بهشت را تجربه نشان داده است. لوآو یارو بهشت تجربه در حال حاضر، من می گویند که نه تنها آن است بهترین لوآو در اوآهو است، اما یکی از بهترین من است با حضور در هر نقطه در هاوایی آن به ویژه تحت تاثیر قرار من است که آنها قادر به انجام چه اوآهو لوآو به انجام دهید، که شده است شکست خورده اند میزبانی جمعیت عظیمی از صدها نفر از مردم و انجام می دهد در راه که به شما احساس نمی که تو گاو تنها در وسط دام بزرگ درایو. زمانی که شما اقامت دبی من کاملا این جاذبه های توصیه می کنیم. 1 نهر-دبی - این است یک تجربه بسیار لذت بخش است، به ویژه هنگامی که یک قایق را برای شما و خود را شریک زندگی یا خانواده دریافت و ارسال راننده شما را سوار بسیار خوب است که در نهایت در طرف دیگر نهر به پایان می رسد. شیخ Sneed خانه آل مکتوم: ساخته شده در 1896 شیخ Sneed خانه آل مکتوم دبی ساختار نمادین از آن٬ دبی است.

Post Navigation