کاروسو ساحل Amalfi، ایتالیا خود چشم انداز معماری خیره کننده و زیبایی های طبیعی است. برای دیگران، کابل ماشین کار در طول سال. جزیره اوآهو است معروف برای جاذبه های مانند بندر مروارید دره پارک یادبود معابد و توری Fulani معبد هاوایی. میخانه ها مراکز هر چند هنوز بسیار غول پیکر، و هتل ها هستند برخی از جاذبه های جذب می کند نیز هست. هتل شامل دو استخرهای روباز که یکی گرم شده و درمان های thalasso ارائه می دهد. 29. اگر شما می دانید نقاط با این حال، شما مشکلی ندارد. کشورهایی که قطعا نباید برات عبارتند از ایتالیا، اسپانیا و یونان و ترکیه. کشتی های ستاره در طول روز کمک می کند تا لذت بردن از زیبایی خیره کننده فرودگاه ویکتوریا هاربر. تنها ارائه دنیدن شناخته شده به عنوان مستعمره قدیمی ترین زلاند نو مستعمره albatross سرزمین اصلی در جهان همراه با مهر و موم خز و پنگوئن چشم زرد.

این تنها جایی است که مفهوم مقصد توریستی دروازه نهایی واقعی برای پوکت، کامل می خواهد به او افتخار. سرمایه گذاری برای این پروژه است B20 میلیارد. ساخت و ساز را آغاز کرده است و ما انتظار داریم که آن را به باز برای کسب و کار در دسامبر 2017، گفت: دکتر Nattakit. وی افزود: مرکز خرید مگا فضاهای پارکینگ به جای 4,150 اتومبیل و موتورسیکلت بیش از 4000 داشته باشد،. بازار را به سه قسمت اصلی مفهوم طراحی، Nattakit دکتر توضیح داد. جنگل عارف که پنج رای پوشش، ترکیب تکنولوژی مدرن با تایلندی فرهنگ و فضای سبز تبدیل به باغ جادویی و آسمانی. این منطقه فعالیت اعم از آرامش به ماجراجویی را داشته باشد. است زمانی که شما در پوکت, او گفت: مقصد شده. منطقه آکواریا بزرگترین آکواریوم در کشور و با توجه به Nattakit دکتر دنیا بزرگترین زیر آب گیاه شناسی نمایشگاه خانه.

Http://www.thephuketnews.com/central-phuket-b20bn-mega-mall-on-target-for-christmas-2017-opening-60072.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

عمارت 7، بازار با پیچ و تاب و شوخ طبعی، eateries پویا هدیه برای grabbers دهان باز کن و خانه خالی از سکنه مانور را از طریق ارائه می دهد. بله، آن را تا duh! پالم جمیرا نیز بزرگترین جزیره مصنوعی جهان اتفاق می افتد. در حالی که استخر و وان آب داغ در صبح تا 12 شب از 7، شوت کوسه از ساعت 9 صبح باز است 4. فوریه تا آوریل و اکتبر و نوامبر تعطیلات نهایی لا وگاس اغلب آمریکا کمی کثیف مخفی می نامند. با این وجود، این نقاط تعطیلات بالا در جهان قطعا شما چیزی را تجربه متفاوت و منحصر به فرد است. Copacabana میزبان برخی از احزاب وقدرتمندترين و آتش بازی زیبا را در کل کشور نشان می دهد. تعطیلات زمان از سال که پشت استرس و زحمتی زندگی روز به روز خود را ترک و لذت بردن از زمان خود را با دوستان، خانواده و حتی گاهی به تنهایی است. اگر زمستان است، سپس شما ممکن است برنامه سفر به دهلی آگرا اودی پور و جیپور. دالیان شهر نسبتا جوان در چین، اما پیوسته به دست آوردن محبوبیت به عنوان یک قسمت را ساحل مورد علاقه برای هر دو، مردم محلی و جهانگردان و اغلب به عنوان یکی از شلوغ ترین سواحل جهان ذکر شده است.

Post Navigation