That's.ow به ما می دانیم که ما بررسی آمده از مهمان های واقعی است که در ملک ماند. پوکت در بهترین هتل ها همه چند چیز در عقل - مکان خوب، طیف وسیعی از امکانات کیفیت و خدمات بی عیب و نقص است. Dimly روشن. شب-زندگی اینجا افسانه ای در آسیا است و تنها کتاب در بسیاری از هتل در Patong به تجربه آن صحنه هنگام پر جنب و جوش. پیدا کردن محل اقامت مناسب برای شما با کلیک کردن بر روی نقشه ما تعاملی و کاوش پوکت هتل و مقصد باید. مطمئنا در 4 شما باس تداوم می تواند بشنود، اما نیست که به همین دلیل است که ما را در این منطقه اقامت? هارون قرار دارد، این رفت و آمد مکرر ساحل جلو در بخش سرگرمی و ظرف 15 دقیقه پیاده روی از ساحل هارون، هارون است... بیشتر "آرام و دور از جمعیت" تنها حرکت نزولی رستوران آسیا و دو گزینه از رستوران ها در همان ساختمان واقع در لاگونا بود، این هتل ساحل جلو کنار گلف، سکته 1.5 2.5 کیلومتر از لاگونا پوکت باشگاه گلف, و در عرض 6 است... به طور کلی یک هتل بسیار زیبا با امکانات خوب، اتاق تمیز، کارکنان دوستانه و مفید. نگران نباشید--آدرس ایمیل خود را با ما در امان است.

دو یک وقت فقط sailings repositioning شده مصر و سعودی و اقیانوس هند در پاییز 2017. آتن به دبی از طریق کانال سوئز با فرصت برای دیدن پترا و اقصر را انتخاب کنید; یا دبی به سنگاپور از طریق هند و مالزی با بازدید از سواحل زیبای پوکت. ترکیب این دو برای باور نکردنی 34 روز کروز بدون تکرار پورت. Windstars 6 محور مقصد آسیا ماندوی ارائه انتخاب 10 عزیمت و سفر سنگاپور کروز به مالزی و تایلند شامل; سه سنگاپور و هنگ کنگ را از طریق جزیره بورنئو مالزی برونئی و فیلیپین cruises; cruises دو هنگ کنگ به بانکوک (و یا معکوس) از طریق ویتنام; کروز یک هنگ کنگ را از طریق تایوان، جزایر ژاپن و چین; پکن به توکیو قایقرانی از طریق کره جنوبی؛ و cruises دو توکیو به اوساکا (و یا معکوس). مهمان می توانید ترکیب cruises سفر طولانی تا 43 روز. در رابطه با کشتی جدید آسیا و سعودی خط ستاره قدرت پردازش رویداد با کاهش نرخ و انتخاب یک رایگان خود را گرفتن هنگام رزرو 9 دسامبر سال 2016 آغاز شد. قدرت پردازش رایگان شامل انتخاب تا 2 شب اقامت در هتل با تعریف قبل/بعد; حق بیمه بسته آشامیدنی; بسته نامحدود Wi-Fi; یا تا به اعتبار کنار کشتی هزار دلاری. ستاره قدرت پردازش رویداد کاهش نرخ در شروع ایالات متحده $3,999 در هر مهمان برای 10 روز ژاپن بزرگ کروز آوریل یا قایقرانی 14 یا 24, 2018. سفرنامه ژاپن بزرگ بادبان یوکوهاما (توکیو) و اوزاکا، با منظره cruising و بازديد به شیمیزو Shingu کاگوشیما ناگازاکی Hakata و هیروشیما ژاپن; و همچنین بوسان کره جنوبی. دوازده عزیمت در cruises آسیا و سعودی از اكتبر 2017 از طریق آوریل سال 2018 ارائه شده; کتاب 9 دسامبر سال 2016. کاوش آسیا روی sailings Windstar تمام ستاره افسانه مهمان 212 همه مجموعه در سعودی و آسیا در 2017 و 2018 روی افسانه مهمان 212 ستاره مباهات همه مجموعه و زیبایی منصوب فضاهای عمومی مانند رستوران AmphorA ظریف برگزار خواهد شد.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.prweb.com/releases/2016/11/prweb13883517.htm

فرزندان خود را دوست دارم بچه های فوق العاده متوسل ما امکانات و شما می توانید در تمرین در ورزشگاه مناسب در طول اقامت خود در اینجا در پوکت. هتل پوکت ارائه بیش از "اتاق باقی بماند". رفت و آمد مکرر Patong دوستدار خانواده این دریا در mi 3 کیلومتر 5 سری مردم ساحل Patong Beach و النگو واقع شده است... بیشتر ارائه دسترسی مستقیم به ساحل، هارون این رفت و آمد مکرر در عرض 5 دقیقه پیاده روی از آرون معبد و هارون بازار است. هنوز مردد? "محل بزرگ, هتل های مدرن بسیار تمیز در وسط جنون! آسان! کامپالا است به ادامه مطلب... شهر پوکت, پایتخت این استان محبوب جزیره ناگزیر است یک انتخاب گسترده ای از گزینه های مسکن. جزیره گرمسیری پوکت است بین 30 و 40 سواحل، اکثریت قریب به اتفاق آنها واقع در سواحل غرب آن و چند تن از ادامه مطلب... عالی کارکنان، اتاقهای تمیز!

Post Navigation