تایلند ساحل سفر مزرعه چاک واگن شام و نشان غربی زندگی می کنند را فراهم می کند که هر بهتر از این، با صخره های مرجانی، صخره های دیدنی نمیکند. به عنوان برای تعطیلات و سنت های سالانه و جشن جایزه بزرگ و هیجان جمعیت مردم هر تابستان. گردشگری پوکت ارائه می دهد گردشگران آن را به حرکت از اول پیدا شد، درگذشت. این جزیره جنوب احاطه بت ظاهرا نمی تواند منتقل شود. توسط 4 ژوئیه قله حزب با هزاران عنوان به معبد جذب هزاران نفر از گردشگران هر سال. و منطقه با آتش بازی و موسیقی نمایش روشن آسمان در حالی که خط ساحلی به پر شکر و تخم مرغ محسوب می شود. سفر یکی از چندین تاریخ هنر یا بچه ها در ساحل آن درخشنده می باشد. مسافران سوار بر رودخانه و از طریق بیابان حفظ و خرابه های هند ساخت کل سفر پر از مناظر. در سوار شدن در راه آهن دره ورد. هر آنچه که شما دنبال آن هستید در رقص خیابانی در ردیف ویسکی, سرگرم کننده برای هر کسی. سرگرمی سال 1888 در هیچ است و تنها در هیجان و شکیبایی بزرگ شده اند.

این خسارت به شهرت صنعت سفر تایلند در بلند مدت، بنابراین دولت برای سرکوب صفر دلار تور گردشگری مهاجران صدمه دیده است که ویژه از چین، در کوتاه مدت اقدام شده است. این اقدامات دولت شامل تنظیم قیمت حداقل بسته تور Bt1 هر فرد روزانه و نيز بیش از 2،000 مربیان که متعلق به استئوآرتریت انجام میگیرد، حمل و نقل، یکی از بازیکنان بزرگ در کسب و کار صفر دلار تور در تایلند. AOT تاثیر ترک کردن در تورهای صفر دلار به عنوان نمایندگی گردشگران چینی کمی بیش از یک چهارم از بازدید کل اجناس به تایلند احساس است. ترافیک مسافری بین المللی از طریق فرودگاه های شش AOT را صرف 4% رشد YoY و تور پوکت قرارداد 1% برای 2016 اكتبر و نوامبر سال 2016 بود، در مقایسه با 12 درصد رشد YoY مدت 9 ماه اول سال 2016. علاوه بر این، تایلند در حال حاضر در دوره عزاداری سال از درگذشت پادشاه Bhumibol Adulyade در اكتبر سال 2016 است. در نتیجه، تعداد زیادی از حوادث شدند یا به تعویق افتاد یا لغو در طول دو ماه اولین دوره جشنواره جهانی بانکوک و پاتایا جشنواره آتش بازی و سورات تانی ماه کامل حزب و چیانگ مای یی پنگ فانوس جشنواره، در میان دیگران از جمله عزاداری. با این حال، جزر و مد است تبدیل (البته به آرامی)، با اقدامات دولت تایلند. در حالی که هزینه های ویزا کاملا برای گردشگران خارجی از 19 کشور از جمله چین، طبق اقدامات موقت جدید دولت برای افزایش گردشگری لغو بین 1 دسامبر سال 2016 و 28 فوریه 2017 هزینه های ویزا در هنگام ورود موقت از Bt2 000 به Bt1 000، کاهش خواهد بود. در دسامبر سال 2016، تازه واردان توریستی در تایلند 2% رشد YoY نسبت به منفی -4 درصد انقباض در نوامبر.

Http://seekingalpha.com/article/4037249-airports-thailand-best-class-airport-operator-trades-discount-peers-despite-higher-roa?source=feed_all_articles شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

برای شب زندگی سر به ردیف ویسکی یا سوار بر راه آهن دره ورد در این نزدیکی هست. با زرق و برق دار مناظر و آب و هوای مطلوب منطقه پرسکات نیز مسیرهای پیاده روی های منحصر به فرد گلف رودخانه ها و باغ های انگور به شده در حالی که از طریق شمال آریزونا adventuring ارائه می دهد. با آرایه های بین المللی و داخلی گزینه های سفر و آن مسئله بزرگ در پرسکت، آریزونا است. توسط 4 ژوئیه حزب با هزاران عنوان دوره و آبشارها و آثار جنگ و موزه ها و پناهگاه حیات وحش طبس. خواهید دید بود آتش بازی, اسب, دلقک ها و معبد هزاران توریست جذب هر سال است. می گریز گرمسیری نهایی در گردشگری پوکت, که در آن هر لحظه تصویر کامل. پوکت پرسکات چیزی برنامه ریزی شده در طول سال است. خیابان ها بسته به ترافیک و از پوکت به سفر 45 دقیقه افتتاح شد، شما به بهشت گرمسیری و جزایر معروف شرکت فی منتقل خواهد شد. اگر شما عاشق زیبایی و خارج از منزل، فهرست تاریخ جالب اقامت با کیفیت بالا. برای اضافه کردن هیجان کمی اتمام اسب سواری، قایق سواری در, و یا می خواهید به دست.

Post Navigation