این خدمات عبارتند از پیاده روی در طول مسیر رپیدز سفید آب و هوایی کابل ماشین است که بالاتر از رودخانه عبور در شش کابل های بزرگ. گردشگران بسیاری از جنبه های تاریخی نیاگارا از جمله ویژگی های باستان شناسی از قبیله بومی Iroquois و ویژگی های تاریخی از اولین کاشفان اروپا در منطقه شگفت زده است. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. اطراف منطقه نیاگارا غذاهای و شراب خوب شناخته شده است. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. سرویس قطار مسافری به طور مستقیم به آبشار نیاگارا وجود دارد. همچنین نزدیکی کنسرواتوار پروانه تعاملی که در آن بازدید کنندگان می توانید لمس و برگزاری چند گونه از پروانه است. جاذبه های مختلف شما بسیار نزدیک به آب را.

ما پشتیبانی از مرورگرهای زیر: ویندوز: اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم. مک: صفری. جاذبه های حیوانات - Krabi شهر بررسی انجمن را که بازدید کرده اید که Krabi شهر است هتل فروش بپیوندند؟ mm/dd/yyyy mm/dd/yyyy 03 دسامبر 2013 7:11 بعد از ظهر سلام سفرهایشان خواهر من و من سفر به تایلند در اواسط ماه ژانویه برای حدود 8 روز است. دوستداران حیوانات مشتاق بودن و به همان اندازه پر حرارت در مورد رفاه حیوانات من پیدا کردن برخی از انواع جاذبه های حیوانی است که می تواند ما را در سفر خود را امن و مهمتر از همه حیوانات دوستانه است که شامل امیدوار بود. در حال حاضر انجام برخی تحقیقات من می دانم که تایلند بهترین مکان برای بازدید از پارک حیوانات با توجه به استانداردهای خود را درمان با حیوانات ممکن است و مراقبت از دیگران متفاوت است، با این حال من آمد در سراسر جایی است که می تواند جای امیدوار بود. ما در حال حاضر به کارهای داوطلبانه در پناهگاه سگ نگاه کرد، اما من واقعا می خواهم به دیدار برخی از فیل! من به Nosey Parkers نگاه کرد اما برخی از بررسی نگران کننده در مورد گاو نر قلاب و غیره است که من فکر نمی کنم من lipped مورد اگر پیشنهادات خودم تنگ باقی خواهند ماند را خوانده ام! اگر کسی هیچ تجربه مورد هر کجا به دیدار من دوست دارم از شما بداند.

Https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g297927-i9287-k7025564-Animal_Attractions-Krabi_Town_Krabi_Province.html شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

نزدیکترین فرودگاه به آبشار نیاگارا در تورنتو، انتاریو و بوفالو، نیویورک است. بسیاری از نقاط خوش منظره و زیبا در و اطراف آبشار واقعی با فراوانی از متخصصان عروسی برای کمک به زوج های طرح و ترتیب تمام جزئیات خود را nuptials وجود دارد. هر دو اینها از آبشار نیاگارا است خود را upriver قرار دارد. آبشار خود بیش از سیزده داستان بالا، ایجاد یک انفجار آب سقوط آزاد است که بسیاری از بازدید کنندگان غافلگیر با شدت مطلق خود. بیش از 14 میلیون نفر هر سال را در هیبت الهام بخش قدرت و عظمت آبشار شده. آبشار نیاگارا است که مسلما معروف ترین جاذبه در تمام کانادا است. فرود از قایق گشت نام خدمتکار سرمایه گذاری غبار تا پایه آبشار، در حالی که نام تونل سفر پشت می افتد از طریق پنجاه متر از سنگ به ظهور به منطقه به طور مستقیم در پشت آبشار. رشد سریع صنعت در آبشار نیاگارا مراسم عروسی است. آبشار نیاگارا ویژگی بچه های دوستانه، بیش از حد، از جمله پارک های آب پارک مینیاتور گلف و فعالیت در فضای باز است.

Post Navigation