ادامه مطلب... آب شفاف، تعداد زیادی از ماهی و مرجان های رنگارنگ, این یکی از بهترین نقاط در جنوب تایلند لوله تنفس و احتمالا بهترین مکان در فی است. پیاده روی آرام glimpses از به نظر طبیعت افسانه را نشان می دهد. بیشتر غواصی در پوکت، اولین انتخاب و خانه به غواصی بهترین در پوکت. بررسی 4 هفته پیش از طریق تلفن همراه PhuketToursDirect مالک در پوکت تور مستقیم - تورهای روز به بررسی این عزیز، ما را به عنوان عامل تور تور هر کجا که شما انتخاب می کنید برای خرید تور چرا تور دقیقا همان خواهد بود کار واکنش نشان دادند. جزایر کی تور سفر صفحه ▾ برای اطمینان از بهترین روز امکان پذیر است و برای انجام بهترین برای جلوگیری از جمعیت – تور کی کخ برنامه سفر تنظیم شده در سنگ است. 07:30 صبح در هتل خود را انتخاب کنید, انتقال به خان لا اسکله 09:00 هستم خروج به جزایر کی کخ توسط کرجی کخ کالی نيكل – اولین توقف رقص جزیره برای شنا و غواصی برخی از جناس Fi کخ نام جزیره ژاپنی – یکی دیگر از فرصت های بسیار خوبی برای ساحل بکر جزیره کوای کان – نهار در محل کلاس اول. Ac. Ac... "حتی اگر شما در پوکت برزیلی مهمان هستید محفوظ است می تواند" وانت و بازگشت با مینی ون مطبوع به هتل خود را. استراحت در ساحل شنا بروید و ترک چاپ پا در ساحل شن و ماسه پودر سفید.

بعد، شما به آبهای جید سبز Phang خلیج آنگا برای یک شب در جزیره بی سر و صدا کوه Yao Noi روستاهای ماهیگیری کوچک همه مزارع لاستیک و وسیع خالی سواحل انحلال بالا را با برخی از اقدام باشگاه براق ساحل در ساحل غربی اتفاق می افتد Phukets سرمایه گذاری کنید. از 795, مسکن, نقل و انتقالات و برخی از وعده های غذایی از جمله. پروازهای خروجی در سراسر 2017. Trailfinders (020 7368 1200؛ trailfinders.com). هزینه پرواز فوق العاده; بریتیش ایرویز (ba.com) را به فارس بازگشت از هیترو لندن به بانکوک از 511. Heatseeker: 7 تعطیلات کامل شما را پیدا می کنید. از مانیل به پالاوان تور 9 روز از فیلیپین با آسمان گرمسیری commences با سواری jeepney اسپانیایی معماری در استعماری و میله های موسیقی زنده در پایتخت مانیل است. از آنجا، گروه خود را (به طور متوسط 12 نفر) گرفتن پرواز داخلی به جهان آبکی پالاوان چشم انداز های فیروزه ای آبی سیر، حاشیه توسط صدها مایل از صخره های مرجانی و ناهمواری ماسه سفید. در اینجا، شما چهار روز دریانوردی از طریق رودخانه های زیرزمینی meandering در اطراف mangroves و غواصی از کنار لاک پشت های سبز دریایی آبی خال stingrays و شیرماهی قرمز صرف کنند. از جمله از 1,645، اقامت، صبحانه و ناهار دو. پرواز نیست. انتخاب حرکت بین ماه های ژانویه و دسامبر 2017.

Http://www.telegraph.co.uk/travel/destinations/asia/articles/best-south-east-asia-holidays-cities-and-beach/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

چه عشق بیشتر., با مسئولیت محدود و بنابراین شما می توانید با اعتماد به نفس کتاب عضو به طور کامل با مجوز سازمان گردشگری تایلند است. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. آب بسیار روشن را می بینید زندگی دریایی در دریا بسیار آسان می کند، آسمان برای غواصی... Kayaking دریا در خلیج سدیم چانگ به شما می دهد یک دیدگاه منحصر به فرد و شخصی این بخش های شگفت انگیز از جهان. غار حرا – آتش دانها و قدم به دنیای ماقبل تاریخ! کتاب خط کنید؟ سریع و راحت, سفر کوتاه در دیدگاه های دیدنی از دریای آندامان با مکمل خوراکی و تنقلات قبل از رسیدن به ترمینال کشتی برای شروع ماجراجویی فی گرفتن لذت می برد می شود می تواند.

Post Navigation