رویداد بزرگ دیگری Funfair است. همه گفته و انجام تعطیلات در مکزیک، کاملا ارزش در حالی که خود را می خواهد. که در نزدیکی نیویورک و فیلادلفیا Belmar مقصد محبوب برای آفتاب گرفتن ماهیگیری موج سواری و شنا است. این یک تکه بزرگ از 50 + میلیون گردشگر که فلوریدا شده هر سال تشکیل می دهد. محیط اطراف زیرساخت مردم فرهنگ، و غیره، همه نقطه نسبت به این جنبه های بسیار. شما باید نماد عشق 'راج محل' در آگرا شده. سری لانکا مانند بهشت دوم است. ریو دو ژانیرو پابلو مائو عارف جنگل های آمازون هستند برخی از بهترین جاذبه های این کشور.

Vrit Yongsakul گروه مدیریت مدیر از قایق مرداب قایق رانی گفت: برجسته در قایق مرداب Yachtings نمایشگاه در این رویداد خواهد بود V39 شاهزاده شاهزاده 56 و 49 شاهزاده خانم و شاهزاده 75 موتور قایق بادبانی و اعتبار 500 و Jeanneau کلاه CAMARAT 8.5 CC. قایق مرداب قایق رانی نشان دهنده برخی از معتبرترین برندهای دنیا مسافرت با قایق تفریحی و افتخار به بخشی از نشان دادن PIMEX, است. پس از شکستن رکورد 13 پوکت بین المللی قایق نمایش در سال 2016، ارائه شده توسط نخبگان تایلند سلطنتی پوکت مارینا یک بار دیگر این رویداد در 2017 میزبان و نخبگان تایلند پشت در هیئت مدیره به عنوان ضامن ارائه خواهد شد. رکورد بازدید کنندگان بیش از 5000 تایید شده توسط شرکت حسابرسی مستقل ساخته شده PIMEX 2016 بزرگترین رتبه دهی نشده است. برای 2017، با این حال، برگزارکنندگان میزبان از ویژگی های جدید و بهبود یافته معرفی شوند. نمایش در آب قایق بادبانی 35 متر منطقه Superyacht منحصر به فرد با دسترسی جزیره خصوصی برای قایق ها تا 20 بیش از 35 متر تکمیل. و همچنین قایق بادبانی از تمام انواع و اندازه های دریایی تامین کنندگان با موتور و الکترونیک و بقالی و ورزشی و لوازم جانبی, شیرجه رفتن تجهیزات و watersport اسباب بازی به محدوده نمایشگاه اضافه کنید. پروژه های اموال از جمله توسعه مالکیت محلی لوکس ویلا Anchan به PIMEX 2017 به نمایش گذاشتن خود آخرین تحولات ویلا برای فروش و اجاره بازگشت. لوکس همراه با مارک های فریبنده موتور ماشین یک تجربه عالی برای تمام شرکت کنندگان و بازدید کنندگان توزیع های مبتنی بر اطمینان حاصل شود، گفت: آقای Dowden. وی افزود: نسخه 14 افزودن مکمل رویدادها و فعالیت ها، از جمله با بسیار بین المللی پوکت, نمایشگاه با نام تجاری جدید برای محصولات لوکس و شیوه زندگی مشترک قرار دارد که دید.

Http://www.thephuketnews.com/boat-lagoon-yachting-to-showcase-stars-at-phuket-international-boat-show-59925.php شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

اسکی و cruising بخش جدایی ناپذیر گردشگری فنلاند با اسکی صحرانوردی بودن ورزش مهم است. آب و هوای آن کاملا مناسب برای تعطیلات دوست داشتنی است و بسیاری از سواحل است که می تواند بازدید همه در راه خود را منحصر به فرد وجود دارد. بالی مقصد توریستی معروف، جهانی از دهه بوده است. در حالی که استخر و وان آب داغ در صبح تا 12 شب از 7، شوت کوسه از ساعت 9 صبح باز است 4. نمایش 'سمفونی از چراغ' در شب است. هنگامی که از قمار کازینو هتل های لوکس و هیجان انگیز زندگی شب فکر تنها جایی است که به ذهن می آید شبکه وگاس است! شما می توانید انتخاب برای سوار قایق بامبو را از طریق دریاچه و یا شما ممکن است انتخاب کردن برای ارتفاعات کوه پیمایی. ونیز به عنوان 'زیباترین شهر انسان' یا 'رومانتیک ترین شهر در اروپا' توصیف شده است.

Post Navigation