Usually.repared با سهام علف لیمو کافر آهک برگ و فلفل، این سوپ در تایلند به طور گسترده ای در دسترس است و جهان 3 popularised. اقامتگاههای تفریحی سواحل بکر، گرمسیری تایلند و بهترین تعطیلات ساحل تایلند همیشه جذب می کند به مسافران شده است. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. خرابه پارک تاریخی Sukhothai سایت میراث جهانی یونسکو قابلیت باقی مانده از کاخ سلطنتی، معابد و دیگر ساختمان و ویژگی های هنری و معماری دوران برجسته. Massa مرد غذا کاری Kaeng Matsaman A با ریشه های اسلامی، کاری پر کردن این به طور سنتی شیر نارگیل و سیب زمینی و گوشت گاو و برگ سرخ و بادام زمینی اگر ماندن در ساحل و یا در یکی از جزایر، حتما بسیاری از وفور از غذاهای دریایی تازه را در ارائه ویژگی های. Thonburi به عنوان پایتخت سیام Taksin عمومی در اواخر قرن 18 میلادی تاسیس شد، با این حال این نمی آخرین طولانی با تقسیم زیرکشیده و چندی پس از اعدام. آبهای اطراف Krabi خال خال با صدها نفر از جزایر عیار سنگ آهک است. سعی کنید برای فوق العاده تازه-تسکین دهنده عطش، شیر نارگیل مستقیما از پوسته میوه می لرزد و آب میوه تازه از بازار و رستوران ها - که بسیاری از تمام میوه های گرمسیری تایلند به طور گسترده ای در دسترس هستند. تماس با ما برای رایگان نقل قول 1-800-935-2620 سفر به معروف طلایی مثلث از آسیا شده قبایل تپه در روستاهای شمال تایلند را یک سفر به تایلند بدنام شده رودخانه کوای دست زدن به جنگ بنای یادبود و موزه ها را در ببینید Kanchanaburi معابد زیبا Ayuthaya تجربه شکستن ساحل نهایی در شرکت Samui بی باک اعتقادات نیم سرگرم کننده از تجربه کشور جدید وجود داره ، و گرفتن در اطراف یک بار وجود دارد!

خوردن راه من را از طریق لیسبون پرتغال است کشوری که در آن غذا خوردن عملا ورزش ملی است. محدوده رستوران غذاهای دریایی و آبجو و سالن مدرسه قدیمی رامیرو Cervejeria-Chiado مغرور multiconcept Palacio Lisbons قرار دارد در کاخ قرن 18 gorgeously تکرار. اما آن آشپز wunderkind خوزه Avillez که ستاره citys است. تابستان امسال او باز رستوران هفتم خود را، Bairro Avillez، که در آن منطقه taberna خدمت ظروف نمونه با تاب مبتکر و اتاق ناهار خوری ایوان به غذاهای دریایی اختصاص داده شده است. او دو ستاره Michelin شاخص، Belcanto، را می گذرد که همیشه به عنوان قوی. امضاء باغ غاز که گذاشته تخم مرغ طلایی (آهسته پخته تخم مرغ با برگ طلا در لانه umami غنی از ردپاها و قارچ) قابل توجه ترین غذا خوردم همه سال بود. صبحانه فیل در Anantara در مسابقات (عکس از هابیل ان) پولو Watchingelephant پولو در تایلند اگر من تا به حال همه مون یک لیستی، این در آن شده اند. از آنجا که شنیدم درباره مسابقات چوگان جام پادشاهان Anantaras فیل ام می خواستند برای رفتن. در نهایت من بود.

Http://www.forbes.com/sites/annabel/2016/12/08/travel-that-changes-you-my-10-best-adventures-of-2016/ شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو

فانوس زیبا حمل بد شانس دور و شادی و رفاه را به حامل فانوس دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها نور بالا. مناطق روستایی در شمال با روش های سنتی زندگی زندگی مردم محلی به طور معمول ساکت تر است. سرعت دیوانه شهر دادن راه به یک زندگی بیشتر آهسته گام، مبتنی بر کشاورزی. نحوه قرعه کشی "کتاب اقامت برنده دور شو" را وارد کنید: • رزرو هتل خود را به طور مستقیم در مشاورین. در امتداد ساحل، شما خواب آلود روستا که در آن شما می توانید تماشا ماهیگیران محلی آوردن روز گرفتن در حالی که جزایر سنگ آهک بسیار زیادی از دریا برای پاداش cruises را پیدا کنید. هزینه های سه شب اینجا شما فرصت برای طبخ بدهید و طعم غذاهای تایلندی، معابد و بازار آن را تجربه و بافت از طریق کانال های خود در قایق دم دراز تایلندی. گاهی اما معمولا پدال طراحی شده توسط محلی موتوری، آن سرگرم کننده راه برای دریافت از A به B و یا برای دیدن مناظر شهر است. مناسب برای سفرهای طولانی تر بین شهرها و روستاها. این شهر آرام است پریدن نقطه برای بازدید به پاس آتش جهنم بدنام و رودخانه کوای. راهبان با احترام زیادی درمان می شوند. از جنگل های تحریک و مبهم ارتفاعات در شمال به سواحل شنی سفید رنگ و منظره جزایر جنوب تایلند چشم انداز همیشه در حال تغییر بوده است جذاب و سرگرم کننده مسافران برای قرن ها.

Post Navigation