یارو "مرداب" – توقف مورد علاقه ما در تور فی شمع! شما ممکن است متوجه است که پوکت جزیره بسیار بزرگ به معنی در حالی که برای مثال شما می رسند ممکن است اگر شما اقامت در Patong Beach که کسی که باقی می ماند در مای خان در شمال پوکت به هتل خود در 17.00 خواهد رسید... بازحمت حرکت کردن فیل + صفری روز کامل تجربه داشتن تعطیلات در پوکت بخش مهمی از این کوه پیمایی فیل است... اما در حال حاضر، برق... تور سفر تور برای هر افرادی است که نیاز به کشف این محل مراتب نهان ساخته شده است. پوکت گریس لند توچال و آبگرم 3.8 / 5 THC 3628.81 فی جزایر تور توسط کرجی به شما می دهد یک روز از خیره کننده ترین مناظر اطراف این جزایر بسیار محبوب و بسیار زیبا در جنوب تایلند به کاوش. لطفا با پر کردن فرم زیر را با اطلاعات شخصی شما. مهم: نام و محل هتل خود را بنویسید. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. بسته به محل رفت و آمد مکرر شما شرایط آب و هوایی و ترافیک در روز تور شما شما را به رفت و آمد مکرر شما حدود 1 تا 1.5 ساعت بعد خواهد رسید.

حرکت نزولی به بازدید از بعد از ظهر? چون خلیج bybluffs احاطه شده است، برخی از ساحل و آب را در سایه, ساخت آن را کمی کمتر پر جنب و جوش باشد. همچنین جزر و مد در غروب ساحل صخره ای آشکار می رود. عکس های خود را ضربه محکم و ناگهانی به محض این که بیایی! 3). پس از تاریکی آمده آب زنده آن legalto دیگر هیچ شده ساحل در شب، اما چند قایق است که accessto آبهای خلیج مایا پس از غروب آفتاب وجود دارد. برخی از تورهای حتی overnightoption را، بنابراین شما می توانید خواب در خلیج و آن را عملا به خودتان! البته این تورها گران تر (تا 100 دلار) است، اما اگر شما واقعا می خواهید برای جلوگیری از جمعیت آن می تواند ارزش آن. تور قایق من به یارو کوچک سواحل فی فی دان بعد از غروب آفتاب در زمان ما. وجود من شروع به پریدن در آب و به عنوان bioluminescent پلانکتون رقصید اطراف انگشتان دست و پاهای من را تماشا می کردند.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://tinyhousegiantjourney.com/2016/11/30/maya-bay/

Ac... در گذشته، جزیره چیزی است فقط آسمان غواص. ما خیره کننده مشاهده گشت و گذار در طول مسیر، به کشف اسرار جلوگیری... با این تور دوچرخه سواری شما دهکده ماهیگیری سنتی و شالیزارهای سرسبز برنج و منحصر به فرد مساجد و جنگل های گرمسیری، گرفتن نگاه بی نظیر در زیبایی های طبیعی منطقه و راه های محلی از زندگی می توانید سوار. مشاورین LLB مسئول محتوا در وب سایت های خارجی است. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. تور جزیره کی کخ یک تجربه کاملا جدید را به شما ارائه می دهد. پیدا کردن نرم افزار Nero در باغ مرجانی فوق العاده با 30 متر دید فوق العاده. پس از تکمیل و ارسال فرم پرداخت با پاپ را یا کارت اعتباری با کلیک کردن روی دکمه پاپ زیر فرم. هنگامی که ما دریافت رزرو و پرداخت ما به ارسال کوپن به در راننده مینی ون در زمان جمع آوری در هتل خود را ارائه.

Post Navigation