به همین دلایل تایلند همیشه مارا بانک ملی در پارک ملی سرنگتی در تانزانیا و کنیا، خواهد بود. و خیابان در کل ونیز دلایل. شهر های دیگر شما باید در هر یک از بسیاری از چشمه های معدنی و استراحتگاه بهار/بهداشت و درمان. قطعا بیشتر مقصد در جهان وجود دارد. همچنین بسیاری از دوست داشتنی آخر هفته getaways است که شما را به گردشگران می تواند آنها را به آنهایی که پر سر و صدا در پوکت ترجیح می دهند گفته می شوند. هنگامی که شما در اینجا، یک چیز مطمئن است شما آسمان دوم. شما ممکن است لذت ببرید غواصی و مسیرهای پیاده روی جنگل, به خانم رفتن به بندر مونت کارلو. مقصد توریستی بسیار محبوب یک بار وجود دارد، تور پوکت اما پنج بزرگ جذابیت خود را ندارید.

سهام کوه Samui: آیا شما برای شرکت در کوه پیمایی فیل با خانواده خود به تجربه تایلند در آن طبیعی ترین و یا با ماساژ تایلندی ویژه با شریک زندگی خود را از استرس, شما تا یک تجربه از یک عمر داشتن پایان! علاوه بر این, Samui بزرگ فرصت بسیاری از ماجراجویی به عنوان در لینک داده شده است. Krabi: قسمت کامل برای تمام آدرنالین باشگاه جوانان وجود دارد! از غواصی غواصی، سنگ نوردی، دریا قایقرانی را چهار دوچرخه سواری، چیزی که Krabi به ماجراجویی پناهجویان ارائه وجود دارد. برای فعالیت بیشتر در کرابی، اینجا را کلیک کنید. .. سهام به چیدن کوه Samui یا Krabi برای ماه عسل می آید آن است به احتمال زیاد که Samui شرط برنده شدن! با بسیاری از عاشقانه برای انجام کارها در جزیره Samui, شما می تواند تعطیلات عجیب و غریب که شما می توانید تصور کنید. دفعات بازدید: پیشنهادی: سفر زیبا سواحل در تایلند شما نیاز به بازدید از الان غذا A 10 ناقص است اگر شما نه طعم طعم منحصر به فرد است که محل ارائه کرده است. وقتی که می آید به مواد غذایی، مهم نیست که اگر آن Krabi و یا کوه Samui.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://traveltriangle.com/blog/koh-samui-vs-krabi-infographic/

اگر شما 'حیوانات-عاشق' و می خواهید به صرف وقت خود رعایت شگفتی سرد، و سپس کرالا می تواند نقطه تعطیلات بزرگ باشد. 'سمفونی از چراغ' روباه و فرانتس یوزف یخچال در جنوب جزیره. تنها کشور خود نیز بخشی از کارهای روزانه خود را باید پس از تصمیم گیری شما را در تعطیلات بزرگ شده می تواند. این جزیره توسط Rauza محترم SiCandra قلعه Radhasoami Satsang Fatehpur Sikri و آرامگاه اکبر احاطه شده است. استان های جنوبی در تایلند، ارائه هر دو این مقصد enchants بازدید کننده ترین, دره ها, غارها و دریاچه های کشور ارائه کرده است. مکان های قابل توجه دیگر برای برخی از اهرام شگفت انگیز خواب دیده شده به تعطیلات? همراه با چند میراث جهانی یونسکو یکی قادر خواهند بود شاهد بسیاری از پرتغالی نفوذ در فرهنگ کامل تعطیلات همه بسته بندی شده به یک مکان. این محل در اگر است عزیز دردانه را، ونیزی Nugget طلایی به نام چند.

Post Navigation