بنابراین توجه به زمینه های که شما در حال بازدید آن هستید، آب و هوا می تواند متفاوت باشد فصل از ساحل به ساحل متفاوت است. با دکه های خیابانی و شب بازارهای سراسر کشور، واقعا آسان به انتخاب کنید تا یک غذای سبک هر جا که هستید در تایلند است. اتاق خود را انتخاب کرده و سپس کامل خود را اینجا در مشاورین، بدون خروج از سایت ما رزرو. آیا شما در سفر توسط tuk-tuk از طریق خیابان های دیوانه, دوچرخه سواری در امتداد جاده پشت و یا مصرف درازمدت از طریق khlongs، سفر در بانکوک قطعا نیم سرگرم کننده است. در محبوب ترین پارک های تایلند، اسکان و برخی از ایده های سفر توصیه می کنیم. رها خیره کننده کاخ بزرگ خمیده بودا در Ph والت و باد راه خود را از طریق بازار شناور. © 2016 مشاورین LLB کلیه حقوق محفوظ است. این راهنمای بیشتر عمیق چه شما میتوانید به بینید و تجربه در این کشور متنوع delves. شهر فعلی خود را intertwines با بقایای آنچه را یک بار به یکی از مراکز بزرگ آسیا بود.

بازار. مایکروسافت و جنرال الکتریک و اپل و شرکت گزارش لیست بالا برای شرکت های با بزرگترین درآمد خارجی untaxed. مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای کاهش نرخ مالیات بر شرکت ها و کنگره به نظر می رسد مایل به همکاری. Whartons دکتر سیگل جرمی CNBC که حتی کاهش به 25 درصد (20 درصد مورد بحث قرار گرفته است) S & P 500 درآمد 10 درصد افزایش می گفت. کسانی که نه خود سهام به طور مستقیم بهره مند شوند با قیمت های سهم بالقوه بالاتر در طرح بازنشستگی خود را به پس انداز، وجوه متقابل صندوق های بازنشستگی و غیره. با uptick قوی منجر به دسامبر طبیعی به پیش بینی برخی از سود گرفتن است. با این حال، سیگل بازار به عنوان داشتن پتانسیل برای مدتی ادامه تجمع می بیند. او می گوید تا زمانی که تهمت شروع به جنگ تجاری. آن ممکن است برخی از سرمایه گذاران ممکن است مایل به بازار سود رول بیش از به 2017 بالقوه محیط مالیات پایین تر.

شده برای نسخه اصلی از جمله هر گونه تصاویر تکمیلی و یا ویدئو http://www.thecrier.net/our_columnists/article_eb8d7be4-bb5a-11e6-a242-6b5a6a9bb62d.html

Thick.ainforest بزنند آبشارها و کوه ها را به زمین بازی وحشی. با نام مستعار 'سحر شادی' Sukhothai هنوز عصر طلایی سیام با مجسمه های بسیار عالی و بناهای شگفت انگیزی و گل لوتوس در آن به یاد می آورد. این همه پایدار بسیار دوست داشتنی شاه کولی نهم به عنوان رئیس دولت از سال 1946 - ادعا عنوان reigning طولانی ترین پادشاه در جهان و فراهم کردن مردم تایلند با شکل پایدار به تکیه بر حکومت است. در بخش شمالی تایلند چیانگ مای میراث کشاورزی غنی است. این شهر آرام است پریدن نقطه برای بازدید به پاس آتش جهنم بدنام و رودخانه کوای. همه چیز از برنج سرخ شده به اشکالات سرخ شده را امتحان کنید. مشاورین شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی. با دکه های خیابانی و شب بازارهای سراسر کشور، واقعا آسان به انتخاب کنید تا یک غذای سبک هر جا که هستید در تایلند است.

Post Navigation